کاربر گرامی  خوش آمدید ... 
 • مقاله جامع درباره گوگل و تاریخچه آن

  مقدمه

  درباره ی گوگل دو دانشجوى دکتراى دانشگاه Stanford، یعنى لرى پیج و سرجى برین، گوگل را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کردند. این شرکت خصوصى در ماه جون ۱۹۹۹ / تیر ۱۳۷۹ رسما با سرمایه تاسیس ۲۵ میلیون دلار معرفى شد. این شرکت همراهانى را چون کلاینر پرکینز کاوفیلد و سیکوال کپیتال را پیدا کرد. گوگل سرویس و خدمات عمومى اصلى خود را در وب سایت خود در www.google.com ارایه میدهد. این شرکت همچنین سرویس جستجوى پیشرفته را براى فراهم سازى اطلاعات محتوایى نیز ارایه میدهد.

  ماموریت گوگل ارائه بهترین تجربه جستجو دراینترنت بوسیله در دسترس و مورد استفاده قراردادن عمومی اطلاعات جهان است. گوگل، ایجادکننده بزرگترین ماشین جستجوی جهان، سریعترین و آسانترین راه پیدا کردن اطلاعات روی اینترنت راارائه می کند. با دستیابی به بیش از ۱٫۳ میلیارد صفحه گوگل نتایج را در ظرف کمتر از یک دوم ثانیه به کاربران در سراسر جهان ارائه می کند. اکنون، گوگل روزانه به بیش از ۱۰۰ میلیون تقاضای جستجو پاسخ می دهد. دو دانشجوى دکتراى دانشگاه Stanford، یعنى لرى پیج و سرجى برین، گوگل را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کردند. این شرکت خصوصى در ماه جون ۱۹۹۹ / تیر ۱۳۷۹ رسما با سرمایه تاسیس ۲۵ میلیون دلار معرفى شد. این شرکت همراهانى را چون کلاینر پرکینز کاوفیلد و سیکوال کپیتال را پیدا کرد.

  گوگل سرویس و خدمات عمومى اصلى خود را در وب سایت خود در www.google.com ارایه میدهد. این شرکت همچنین سرویس جستجوى پیشرفته را براى فراهم سازى اطلاعات محتوایى نیز ارایه میدهد. درباره تکنولوژی گوگل تکنولوژى متحول جستجوى گوگل و طراحى اینترفیس مطلوب براى کاربران، گوگل را به به عنوان بخش از ماشینهاى جستجوى نسل جدید تبدیل کرده است. فراتر از استفاده از تکنولوژى کلمات کلیدى، گوگل براساس تکنولوژى PageRank™ نیز پایه گذارى شده، که این تکنولوژى باعث میشود تا نتایج مهمتر در یک جستجو اولتر دیده شوند

  معنى گوگل

  گوگل بر گرفته شده از کلمه Googlo که به معنى “یک عدد یک و صد صفر جلوى آن” است که توسط میلتون سیروتا پسر خواهذ ادوارد کاسنر ریاضیدان آمریکایى اختراع شده است. این موضوع که “یک عدد یک و صد صفر جلوى آن” در واقع نوعى شعار و در واقع مقصود موضوع است. بدین معنى که گوگل قصد دارد تا سرویس ها، اهداف و اطلاع رسانى و اطلاعات خود را تا آن مقدار در وب در جهان گسترش دهد.

  معرفى

  گوگل در ترکیبى از نرم افزارها و سخت افزارهاى پیشرفته اجرا میشود. سرعتى که شما از آن استفاده میکنید بخشى از هزاران کامپیوترهاى معمولى هستند که با هم شبکه شدند تا سرهت بالایى از سرویس جستجو را فراهم آورند. قلب نرم افزار ما PageRank(TM) است، سیستمى براى رتبه بندى صفحات وب که توسط موسسان ما یعنى لرى پیج و سرجى برین در دانشگاه Stanford ساخته شده است. و همینطور که ما یک دو جین از مهندیسین را هر روزه براى بهبود سازى این سیستم در اختیار داریم، این سیستم همچنان به ارایه سرویس خود ادامه میدهد.

  فناوری متحول جستجوی گوگل و طراحی اینترفیس مطلوب برای کاربران، گوگل را به عنوان بخشی از ماشین‌های جستجوی نسل جدید تبدیل کرده‌است. فراتر از استفاده از فناوری کلمات کلیدی، گوگل براساس فناوری رتبه صفحه (PageRank) نیز پایه‌گذاری شده، که این فناوری باعث می‌شود تا نتایج مهم‌تر در یک جستجو بالاتر دیده شوند

  مقاله در مورد گوگل گوگل چیست ؟ تاریخچه گوگل تاریخچه سازنده محصولات گوگل

  ·         گوگل پست (Google Mail-Gmail)

  ·         نوار ابزار گوگل (Google Toolbar)

  ·         گوگل نقشه ها (Google Maps)

  ·         گوگل ماه (Google Moon)

  ·         گوگل مریخ (Google Mars)

  ·         گوگل زمین (Google Earth)

  ·         گوگل گفتگو (Google Talk)

  ·         گوگل مستندات

  ·         گوگل ویدئو (Google Video)

  ·         گوگل خواننده (Google Reader)

  ·         کنول (Knol)

  شعار و هدف گوگل

  شعار رسمی گوگل «شرارت ممنوع» است که «هرگز بد نباشید» هم معنی می‌شود.

  هدف اعلام شده از طرف بنیان گزاران گوگل (لری و سرگئی)، عبارت است از : “سامان دادن تمامی اطلاعات دنیا”.

  فناوری گوگل

  فناوری متحول جستجوی گوگل و طراحی اینترفیس مطلوب برای کاربران، گوگل را به عنوان بخشی از ماشین‌های جستجوی نسل جدید تبدیل کرده‌است. فراتر از استفاده از فناوری کلمات کلیدی، گوگل براساس فناوری رتبه صفحه (PageRank) نیز پایه‌گذاری شده، که این فناوری باعث می‌شود تا نتایج مهم‌تر در یک جستجو بالاتر دیده شوند.

  نکات مهم قبل خرید :

  ۱- نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
  ۲- در صورت مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید
  ۳- اعتبار ما در گرو کیفیت خدمات ، تکریم مشتری و رضایت شما است

  دانلود

  RIAL 45,000 – خرید

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

آخرین مقالات