کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

راهبرد افزایش توان دفاعی

 • خلاصه
 • راهبرد افزایش توان دفاعی

  راهبرد افزایش توان دفاعی

  مقدمه

  برنامه ششم توسعه افزایش قدرت نظامی و دفاعی ایران را در اولویت قرار داده است. به نظر می رسد ناامن شدن وضعیت در ساختار منطقه ‌ای غرب آسیا، موجب می ‌شود تا ایران به‌ عنوان یک «بازیگر خردمند»، برپایه‌ بی ‌اعتمادی به سایر کشورها، درصدد تأمین امنیت ملی خود از طریق حفظ و افزایش قدرت نسبی ‌اش باشد.

  همزمان با تشدید ناامنی ها در منطقه و نیاز کشور به توسعه توان دفاعی، راهبرد افزایش قدرت نظامی ایران در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است. نمایندگان مجلس با تصویب بندی در برنامه ششم توسعه دولت را موظف کرده اند تا ۵ سال آینده بودجه لازم را برای طرح ها پروژه های توسعه افزای دفاعی کشور اختصاص دهد. افزایش قابلیت های دفاعی ایران در زمانی که فشارهای موشکی غرب تشدید شده است می تواند قدرت بازدارندگی کشور در منطقه را بالا برده و غرب و عمال منطقه ای اش را از هرگونه فکر تجاوز و ماجراجویی علیه جمهوری اسلامی ایران بازدارد.

  توانمندی های موشکی ایران 

  ایران کشوری قدرتمند در منطقه غرب آسیا است که با بومی سازی مدرن ترین موشک ها و تجهیزات نظامی و تجربه ۸ سال جنگ توانسته یک قدرت بزرگ در منطقه باشد. قدرت نظامی ایران تا جایی است که آمریکا و کشورهای اروپایی نیز به این مسئله اعتراف کرده اند و سیاست مقابله با برنامه موشکی ایران و اعمال تحریم های موشکی که در سال های اخیر در دستور کار غرب قرار گرفته در راستای مقابله با توامندی های دفاعی ایران صورت گرفته است. موشک های متنوعی که در دهه های اخیر در داخل ساخته شده است همگی گویای این حقیقت است که ایران اسلامی به سطحی از توانمندی نظامی و بازدارندگی دست یافته است که اجازه نمی دهد دشمنان چشم طمع به خاک این مرز و بوم را داشته باشند.

  موشک های متنوعی که در دهه های اخیر در داخل ساخته شده است همگی گویای این حقیقت است که ایران اسلامی به سطحی از توانمندی نظامی و بازدارندگی دست یافته است که اجازه نمی دهد دشمنان چشم طمع به خاک این مرز و بوم را داشته باشند.

  نکات مهم قبل خرید :

  ۱- نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
  ۲- در صورت مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید
  ۳- اعتبار ما در گرو کیفیت خدمات ، تکریم مشتری و رضایت شما است
  ۴- لینک خرید در قسمت پایین می باشد ،فرمت فایل ورد (Word) بوده و قابل ویرایش و آماده چاپ می باشد.

  دانلود