کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

دانلود مقاله مفاهیم و کلیات ( تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و….)

نیروهای مسلح
خرداد 97
25
پی دی اف
275 کیلوبایت
106
قیمت: 4900 تومان
 • خلاصه
 • دانلود مقاله مفاهیم و کلیات ( تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و….)

  دانلود مقاله مفاهیم و کلیات ( تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و….)

  مقدمه :

  در هر سازمان معمولا افرادی هستند که دارای تخصص‌های خاصی هستند که آن‌ها را از دیگر افراد متمایز می‌کند و معمولا برای این تخصص‌ها آموزش و مهارت خاصی را دارند. در قسمت تعریف مهارت‌ها می‌توان مهارت‌های موجود در سازمان را تعریف کرد و به افراد را به هر بخش تخصیص داد. هر نفر در سازمان می‌تواند چندین مهارت داشته باشد و در قسمت های مختلف مورد استفده قرار گیر در این مقاله به تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و…. خواهیم پرداخت .

  تعریف مهارت‌ها

  چون مهارت‌ها بسیار متنوع و مختلف هستند، تعریفى از مهارت که بتوان در همه موارد آن را به‌کار برد مشکل خواهد بود. روانشناسى به نام ای.آر.گاترى (E.R. Guthrie) در (۱۹۵۲) مهارت را به‌صورتى تعریف کرده است که مشخصه‌هاى مهم آن را در بر مى‌گیرد. به گفته او مهارت قابلیتى است که با اطمینان معیّن و صرف حداقل انرژى یا زمان کارى به نتیجه برسد

  به چندین مشخصه در این تعریف باید توجه داشت. اول آنکه کار باید به هدف مورد نظر برسد مانند کامل کردن یک پاس در بازى فوتبال یا اجراء بالانس در ژیمناستیک. معمولاً ما در مورد یک مهارت به گونه‌اى متفاوت با یک حرکت فکر مى‌کنیم و حرکت ضرورتاً در محیط به هدف خاصى نمى‌رسد مثل اینکه بدون هدف انگشتان خود را حرکت دهید. اما بدیهى است که اجراءکننده مهارت، از حرکت به‌عنوان یک وسیله براى رسیدن به هدف استفاده مى‌کند.

  مفاهیم و کلیات ( تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و....)

  مفاهیم و کلیات ( تعریف مهارت، ابعاد و سطوح مهارت، الگوی‌های رایج مهارت محوری، نسبت دانش و مهارت، نسبت مهارت و تجربه و….)

  نکات مهم قبل خرید :

  ۱- نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
  ۲- در صورت مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید
  ۳- اعتبار ما در گرو کیفیت خدمات ، تکریم مشتری و رضایت شما است
  ۴- لینک خرید در قسمت پایین می باشد ،فرمت فایل word بوده و قابل ویرایش آماده چاپ می باشد.

  دانلود

   

   

  مقالات مرتبط دیگر :

  ساز و کارهای توسعه مهارت محوری در آموزش های نیروهای مسلح

  شناسایی نقاط قوت و ضعف نظام‌های تربیت و آموزش نیروهای مسلح در حوزه کاربردی و مهارتی(۲)

  شناسایی نقاط قوت و ضعف نظام‌های تربیت و آموزش نیروهای مسلح در حوزه کاربردی و مهارتی