کاربر گرامی  خوش آمدید ... 
 • تاب آوری ساختمان ها و زیرساخت ها در برابر زلزله و حریق

  دسته بندی : ساختمان و زلزله و حریق

  چکیده

  منظور از ایمنی ساختمان، فراهم آوردن یک سری امکانات و تسهیلات (‌با رعایت ضوابط قانونی‌) ‌در ساختمان است. که علاوه بر تأمین امنیت و داشتن شرایط بهداشتی، ایجاد میل و رغبت به کار نیز در کارگران ایجاد نماید که در این خصوص می‌توان به نکات ایمنی در خصوص نردبان‌ها‌، پلکان‌، کف‌،   سقف‌، آسانسورها و … اشاره نمود. و بررسی میکنیم که چگونه ایمنی ساختمان ها  کمک شایانی در بهبود زیر ساخت ها و محافظت از ساختمان ها در مقابل زلزله و حربق می کند.

  مقدمه

  در قرن اخیر با رشد جمعیت در دنیا در ساخت ساختمان ها نیز تحولات عمده ای بوجود آمده است که این تحولات خطرات ناشی از کار را در ساختمان ها  به اوج خود رسانیده است و همه ساله بسیاری از کارگران و کارمندان مشغول در ساختمان ها را کشته و مجروح می کند. احتمال وقوع حوادث را به کلی نمی توان از بین برد

  ولی با رعایت بعضی از نکات ایمنی و حفاظتی می توان آن را به مقدار قابل توجهی کاهش داد. بدین معنی که بوسیله مدیریت صحیح و طرح نقشه از قبل و کنترل روش های انجام کار، می توانیم ، به هدف های حفاظتی خود برسیم.

  ایمنی در برابر حریق

  منظور از ایمنی ساختمان فراهم آوردن یک‌ سری امکانات و تسهیلات ( با رعایت ضوابط قانونی )  در ساختمان می‌باشد که علاوه بر تأمین امنیت و داشتن شرایط بهداشتی ، ایجاد میل و رغبت به کار نیز در کارگران ایجاد نماید که در این خصوص می‌توان به نکات ایمنی در خصوص نردبانها، پلکان، کف،   سقف، آسانسورها و … اشاره نمود.

  ایمنی ساختمانها در برابر حریق از مسائل مهمی است که باید در طراحی و ساخت ساختمانها مورد توجه قرار گیرد. خصوصاً با توجه به رویکرد فعلی صنعت ساخت و ساز به مصالح و سیستمهای ساختمانی جدید و سبک و استفاده از انواع عایقهای حرارتی، صوتی، پوششهای جدید و محصولات پلیمری، توجه به رعایت اصول ایمنی حریق در مراحل مختلف طراحی، انتخاب مصالح و اجرا ضروری می‏باشد.

  به همراه منابع …

  برای خرید این محصول می توانید از طریق زیر عمل کنید

  • کد محصول : —

  • تعداد صفحه ۲۲

  • قیمت : ۶۱۰۰تومان

  نکات مهم قبل خرید :

  ۱- نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
  ۲- در صورت مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید
  ۳- اعتبار ما در گرو کیفیت خدمات ، تکریم مشتری و رضایت شما است
  ۴- لینک خرید در قسمت پایین می باشد ،فرمت فایل ورد (Word) بوده و قابل ویرایش و آماده چاپ می باشد.

  دانلود

  RIAL 61,000 – خرید

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

آخرین مقالات