کاربر گرامی  خوش آمدید ... 
 • گزارش کامل کارآموزی ساختمان رشته عمران

  گزارش کامل کارآموزی ساختمان رشته عمران

  فصل اول

  مقدمه:

  پس از گذراندن حدود ۱۰۰ واحد از دروس رشته عمران،نوبت به کسب تجربه و یادگیری عملی و کارگاهی آن میرسد که شامل ۱ واحد یا ۳۰۰ ساعت آموزش کارآموزی میباشد.

  سعی شده در این گزارش کارآموزی مباحث آموزش دیده شده شرح داده شود.

   

     توضیحات کلی:

  اصولا کارهایی راکه برای احداث یک ساختمان صورت میگیرد بسیار گسترده میباشد وبه علت محدود بودن زمان کارآموزی نمیتوان تمام کارهای انجام شده را آموزش دید و از نزدیک لمس کرد.در این مجموعه سعی شده است تاحدودی به بیان مراحل مختلف اجرا ازقبیل : پی کنی  وآماده سازی زمین وتجهیزکارگاه وساخت و اجرای بتن وقالب بندی و آرماتوربندی واجرای سقف تیرچه بلوک و … پرداخت.

   

  مسائل ایمنی کارگاه :

  اجرای کارهای ساختمانی شامل مراحل متعددی است و افراد با ماشین آلات و وسایل کاری متفاوتی سر وکار دارند . انجام این عملیات امکان وقوع حوادث را برای نیروی انسانی به وجود می آورد .

   

  محافظت از نیروی انسانی در قبال حوادث ناشی از کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است . به همین خاطر باید ابزار و ماشین آلات به طور مستمر مورد بازرسی کامل قرار گرفته و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود . در ضمن باید به این نکته توجه داشت که انجام عملیات ساختمانی مزاحمتی برای ساکنین آن محل به وجود نیاورد و اگر مجبور به کار در شب باشیم باید از انجام کارهایی که سر و صدا و ایجاد مزاحمتمی کند خودداری کنیم .

  فصل دوم

  رعایت اصول ایمنی در تخریب:

  قبل از هر چیز باید روش تخریب مشخص شود و کار برای عوامل اجرایی شرح داده شود. تخریب در معابر عمومی باید درمحوطه ای محصور با نرده های حفاظتی به ارتفاع ۲ متری انجام شو  .کلیه کارگران میبایست مجهزبه کلاه ایمنی باشند ودر ساعات غیر کاری به هیچ عنوان نباید اقدام به برداشتن حصار کرد.   تمامی راههای عبورومرور افراد غیر مسؤل به کارگاه باید مسدود شود.به هیچ عنوان نباید مسیر ریزش آوار به عنوان مسیراصلی انتخاب شود ودر هنگام عملیات تخریب از آب برای ته نشین کردن غبار در محیط استفاده شود.

  برای خرید این محصول می توانید از طریق زیر عمل کنید

  کد محصول : ۱۷
  تعداد صفحه : ۷۵
  فرمت فایل ورد Word
  قیمت : ۵۵۰۰تومان

  دانلود سریع

  نکات مهم قبل خرید :

  ۱- نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
  ۲- در صورت مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید.
  ۳- اعتبار ما در گرو کیفیت خدمات ، تکریم مشتری و رضایت شما است
  ۴- لینک خرید در قسمت پایین می باشد ،فرمت فایل ورد word بوده و آماده چاپ می باشد.

  کسب درامد از طریق اینترنت

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

آخرین مقالات